Her zaman söylüyorum bu kadar seyahat edebilmenin yolu ,mümkün olduğunca maaliyetleri düşük tutmaktan geçiyor. Kısa süreli seyahatlerde en büyük masraf genel anlamda uçak bileti oluyor. Bu nedenle muhakkak seyahat bültenlerine üye olup her türlü kampanyayı takip edin derim. Bilet maaliyetini ne kadar düşürürseniz o kadar avantajlı olursunuz.

 

Pegasus Pluslılara özel yurtiçi uçuşlarda tek yön 40 TL indirim kampanyası yapmış. Hem de tek yön! mis gibi. Gidiş dönüş 80 TL indirim demek.

Öncelikle Pegasus’un internet sitesinde bu kampanyayı göremezseniz. Üyelik yaptırırken kullandığınız mailinizi kontrol etmelisiniz.

Bende bu fırsattan yararlandım ve uzun süredir tekrar gitmek istediğim Pamukkale için Denizli gidiş dönüş uçak bilet aldım. Ve toplam 9.98TL ödedim. Evet 10 TL’ye gidip gelip şöyle bir Pamukkale havası alacağım.

 Nasıl yapıyoruz?

Sisteme Pegasus Plus üye girişi yapıp , gitmek istediğiniz şehri gidiş dönüş olarak seçin. Artık burada uygun uçak biletleri için biraz farklı alternatifleri incelemek size kalmış. Uçuşları seçtikten sonra ödeme sayfasına gelin.  40 TL indirim seçeneğini işaretlediğinizde 80 TL ‘lik indirim toplam tutardan düştüğünü göreceksiniz.

 

Capture

Capture

 

 

Kampanya 23 Mayıs ile 22 Haziran arası için geçerli. Son gün 30 MART.

Ayrıca 3-4 Haziran içinde 36 TL ‘ye Kayseri bileti aldım. Kapadokya’ya yine yine yine gideceğim:)

Zaman zaman böyle fırsatlar yakaladıkça sosyal medya hesaplarında sizlerle paylaşıyor, bloğa eklemeye çalışıyorum . Güncel paylaşımlar için e -bülten üyeliği yaptırmayı unutmayın.

 

Sevgiler

No Comments