2018 yılında fırsat buldukça kendimi yeni rotalara attım. 2019 yılı için planlar, hayaller neler yıl bitmeden paylaşayım istedim. 2018 yılı özeti için tıklayın.

2019 yılı sınırlı izin günlerimizle güzel  seyahatler planlayabileceğimiz bir sene bence. 2019 yılı itibariyle şirketimde 5. yılımı tamamlıyorum ve siz bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz:) İzin günlerimde artış olduğundan nispeten şanslıyım. Aşağıya 2019 yılının resmi tatillerini bırakıyorum.

Capture

 

Capture

Öncelikle bu sene beni en çok etkileyen gelişme iş yerimin taşınması oldu. İstanbul gibi bir şehirde iş yerime 10 dakikalık mesafede iken bir anda trafik ile 1 saate çıkan ulaşım süresine bünyem halen alışamadı. 2019 da umuyorum bir an önce adaptasyon sürecimi tamamlarım.

2018 için en eksik kaldığım konu ise aldığım bir çok kitabı okuyamam oldu. Çok merak edip bir çok kitap aldım ama maalesef bir çoğu okunmayı bekliyor hala. 2019 için ilk hedef bu olacak.

Yeni işler konusunda bu sene epey atılımlar yapabilirim. Umarım aklımdakileri başarıyla hayata geçirebileceğim bir yıl olur 2019.

2018 planları

Gelelim 2019 hayallerime. 2019 yılında Türkiye ‘de görülmesi gerekenler listemde Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa ve bir türlü gidemediğim Karadeniz olacak. Mümkün ise kampanyaları kovalayıp haftasonu için planlar yapmak niyetindeyim.

Aylar sonrasına plan yapabiliyoruz ama yakın zamanı atlayabiliyoruz. Bu nedenle 2019 yılında her ne kadar elimden geldiğince iyi değerlendirmeye çalışsamda haftasonları için artık daha düzenli programlar yapıyor olacağım .Eskişehir, Yedigöller, Ağva gibi haftasonu ya da günübirlik  rotalar gündemde olacak.

Yılın ilk yarısında eğitim nedeniyle yolum tekrar Almanya’ya düşecek.

Şu an için 2019 ‘da ki tek biletim geçen hafta 330 TL’ye  aldığım Kiev -Lviv şehirleri var.

Avrupa ‘da özellikle yaz aylarında tekrar Roma’ya gidesim var. İyi bir kampanyaya denk gelirsem muhakkak bilet alacağım.

Uzak rotalarda ise Haziran ayı için New York planladık. Kredi kartımdaki puanlar ile bir bileti alabileceğiz. Son olarak Nisan ayı için yine Küba hayalleri süslüyor. Eğer bu planda başarılı olamazsam kısa süreli  bir Ürdün planı yapabilirim. Ryanair ‘in Sofya’dan Ürdün’e oldukça ucuz biletleri var, aklınızda bulunsunn.

Bakalım 2019 yılında  nerelere yolumuz düşecek. Yeni yıl sağlık, mutluluk ve bol seyahat getirsin bize.

No Comments