Herkese Merhaba,

110 TL’ye Budapeşte’ye nasıl bilet alabiliriz burada anlatmıştım:)

Wizz Air, bu gün sonuna kadar geçerli olacak bir kampanya yapmış. Wizz discount club üyesi iseniz hali hazırda  indirimli olan biletlerde ekstra %20 lik bir indirim yapıyor. Bir önceki kampanyadan yararlanıp Wizz Discount Club üyeliğiniz edindiyseniz ve Budapeşte’ye gitmelere doyamadım diyorsanız  hemen göz atın derim.

Üyeliğin bir yıl geçerli olduğunu daha önceki yazımda bahsetmiştim, dolayısıyla herhangi bir ekstra ücret ödemeden ilgili kampanya kapsamında da kullanabiliyorsunuz . Üyeliğinizi arkadaşlarınızıda ikna edip 5 kişiye kadar olan grubunuz için kullanabilir daha da avantaj sağlayabilirsiniz.  Yeni üyelik edinip yine aynı fırsattan yararlanabilirsiniz.

 

 

budapest

Örneğin 2 kişi için 3 Haziran Cuma gidiş, 6 Haziran Pazartesi dönüş şeklinde uzatılmış bir haftasonu tatili yaparım dediniz.

Üyeliğin tanımlı olduğu mail adresi ve şifre ile giriş yapın, ilgili tarihleri seçin, bagaj kısmınıda free olarak işaretleyin. 150 TL ‘ye iki kişilik biletiniz hayırlı olsun efendim. İster Budapeşte’yi yeniden keşfedin, ister araba yada tren ile çevredeki şehirleri dolaşın,tercih sizin. Bir sonraki seçimde Budapeşte muhtarlığına aday olmayı düşünüyorum:)

 

Sevgiler

 

 

ticket wizz

 

 

No Comments