13392768_1218490328195922_783082681_n

 

Evet yapacak bir şey yok, futbolu çok seviyorum. Yıllarca voleybol oynadım , bir şekilde hep sporun içinde kaldım. Bir müddet ara vermiştim son günlerde ise hayatımın önceliklerinden biri haline getirmeye çalışıyorum.En büyük isteklerimden biri Türkiye de sporun sadece futbol ile sınırlı kalmaması, umarım o günleri de göreceğiz,

Neyse sosyal mesajı bir kenara bırakacak olursak ülkemizin büyük çoğunluğunun oluşturduğu Futbol severler kümesinin bende bir üyesiyim. Son yıllarda özellikle şampiyonaları yerinde izlemek hep yapılacaklar listemdeydi. Hele 2008 deki heyecan fırtınasından sonra şimdi de şöyle bir kıpır kıpır olsa içimiz ne de güzel olur. Ağabeyim malum Brüksel’de hadi biletlere başvuralım dedik, aynı yerden 4 tane bilet alabildik. Biletler geldi ve turnuvaya sayılı günler kaldı. Brüksel’den Paris’e geçiyor olacağız.

Toplamda 6 grup var ve biz D grubunda yer alıyoruz. Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti ve İspanya rakiplerimiz, Biz Hırvatistan ile olan gruptaki ilk maça gidiyoruz, e tabi gitmişken Paris’in de altını üstüne getiririz. Paris te son dönemde popüler mekanlar neler, nerelere gidelim neler  yapalım ???ve tabi sizce grupta şansımız ne gençler? Yorumlarınızı bekliyorum:)

 

Capture

No Comments