DSC_0257 (Medium)

Seyahat etmenin en sevdiğin yanlarından biride yeni şeyler keşfediyor olmam. Bu sefer Türkiye’ye seyahat edenlerin getirdiği bir ürünü paylaşmak istedim.

Satınalma departmanında çalışıyorum, Sorumlu olduğum ürün gruplarından biride paketleme. Almanya merkezli bir firma doğada yüzde yüz çözünebilir , ham maddesi mısır olan bir strafor üretmiş ve bunun için Türkiye de müşteri ve pazar arayışına girmiş.  Siemens’ in yenilenebilir enerji kaynakları konusundaki çalışmaları, çevreye gösterdiği hassasiyet, akıllı bina teknolojilerine yaptığı yatırımlar,  doğaya gösterdiği önem malum. Bizde firma ile bu kapsamda bir görüşme yaptık.

Ancak benim seninle paylaşmak istediğim, bu firmanın farklı bir ürünü. Kendi tanıtımlarından öğrendiğim üzere;firma +3 yaş  çocuklar için bu üründen oyuncak üretmiş.  Farklı renklerde ve boyutlarda olan bu ürün çocukların yaratıcılıklarını geliştirmesini sağlıyor. Ayrıca olmasın ama olur da çocuklar ağızlarına götürür ve yutarsa çok daha az zarar veriyor. Doğada çok kısa bir sürede ve %100 çözünebiliyor. Köpüklerin renklendirilmesinde sadece gıda boyası kullanılıyor.

Efendim ben oldukça geniş kuzen havuzumda denedim. Ve ilk defa asla masada oturduğunu görmediğim küçük kuzenlerimin dahi aralıksız tam 2 saat zevkle  oynadığını gördüm.

Yaratıcılığı geliştirdiği açık, çevreye ve sağlığa zararı minimum.  Daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz. Oldukça yaratıcı sonuçlar çıkmış. Adım adım neler yapılabileceği anlatıyor.Ayrıca internet sitesinden hazır kartları da indirebilirsiniz. Kutunun içinde ise bir tane kart hediye. Türkiye de ise birçok seçkin oyuncak mağazasında satışı mevcut.

İtiraf ediyorum 1 kutuda kendime aldım,

Sevgiler,

 

DSC_0261 (Medium)

son

 

 

Ekran Alıntısı

DSC_0246 (Medium)

DSC_0248 (Medium)

 

 

No Comments