Herkese Merhaba,

Belki de birçoklarınız tanıştı bile ama duymayan kalmasın istiyorum. Baktım ki ben artık bir şehre gitmeden önce şubesi varmı diye kontrol eder oldum bloğa ekleyeyim istedim.

Tiger; İskandinav kökenli şahane bir konsept mağaza zinciri. 28 ülkede 600 ‘den fazla mağazası bulunuyor.Markanın vaadi eğlenceli alışveriş. Fazlasıyla hakkını veriyorlar.Aklınıza gelebilecek her türlü  dekorasyon ürünü,mutfak ürünleri,  defter, kalem, kağıt, peçete, vazo, seyahatleriniz için çözüm ürünleri, hatta kurabiye, çay,sakız 🙂

Mağazadaki binlerce çeşit ürünün içinde kendinizi kaybediyorsunuz. Fiyatları da oldukça uygun.  Hatta seyahetlerimde bozuk paralarımı ufaktan biriktirip  bu mağazada güzelce kendilerinden kurtuluyorum.

Avrupa da birçok kentte şubesi var. Budapeşte mağazası da çok başarılı. En son Madrid de resimde gördüklerinizi toparladım,

Şuradan hangi kentlerde mağazası varmış bakabilirsiniz, ürünlerinde göz atabilirsiniz.Bence seyahate çıkmadan bir kontrol ediverin. Yolunuz bu şehirlerden birine düşerse uğrayın. En kısa sürede İstanbul’a da gelmesini diliyorum.
Sevgiler

 

 

No Comments